POZNAJ NAS LEPIEJ

That's the resin why

Biżuteria z drewna Kraków

INFORMACJE

MENU

NAPISZ DO NAS

PRZEJDŹ DO SKLEPU

PRZEJDŹ DO SKLEPU

PRZEJDŹ DO SKLEPU

PRZEJDŹ DO SKLEPU

DRUGIE ŻYCIE

Niegdyś piękne i namiętnie używane, a obecnie nadszarpnięte przez czas, nieodpowiednie użytkowanie, a nawet klęski żywiołowe… I przez to opuszczone. Ile razy mieliśmy do czynienia z przedmiotami, które chcielibyśmy zatrzymać, ale wydawały nam się nie do uratowania? My na swojej drodze trafiliśmy na zbyt wiele takich rzeczy. W dobie, kiedy prościej kupić kolejne, niż zadbać, odnowić lub inwestować w coś, co będzie trwało lata, my dajemy rzeczom drugie życie. Z pomocą żywicy restaurujemy lub wykonujemy zupełnie nowe projekty, zachowując jednocześnie piękno i charakter pierwowzoru.

Statuetka z drewna i żywicy - RESIN LAB

MEBLE Z DREWNA I ŻYWICY

Design w naszym wydaniu to nie tylko piękno, to także funkcjonalność. Meble, które tworzymy, oprócz niebanalnego wyglądu, pełnią również praktyczną funkcję. Odznaczają się wytrzymałością - bo właśnie takie są materiały, które wykorzystujemy do ich produkcji. Drewniany stół z akcentem z żywicy, kamienny stół, w którym dwie części spajane są przez ten plastyczny materiał… nie tylko piękne i niepowtarzalne, ale także mogące przetrwać lata. Wiemy, że obecnie, szczególnie w dużych miastach, coraz ciężej o wygospodarowanie miejsca na dodatkowe krzesło, stolik, czy szafkę. Dlatego skupiamy się na tym, aby każdy centymetr zajętego przez nasze rzeczy miejsca, był tego warty.

Stolik z drewna dębowego i żywicy

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

Realizując zamówienie indywidualne spełnimy ciekawe, innowacyjne, a nawet nietypowe prośby. Wykonamy produkt szyte na miarę, specjalnie dla Ciebie. Począwszy od biżuterii poprzez zegary, a skończywszy na meblach wszystko jest tutaj w Twoich rękach. Możesz wybrać kolor, gatunek drewna i wielkość. Potrzebujesz wyjątkowego, spersonalizowanego prezentu, gadżetu firmowego lub unikatowego akcentu dopełniającego Twoje wnętrze? Napisz do nas.
Okolicznościowe statuetki, nagrody i gadżety reklamowe od RESIN LAB

WYSTRÓJ WNĘTRZ

A gdyby tak postawić na subtelne elementy wystroju stworzone z żywicy i towarzyszących jej drewna i kamienia? Zegar, wazon… albo po prostu stylowa ozdoba? Podobnie jak w przypadku innych naszych prac, każde z akcesoriów, które oferujemy jest wykonane ręcznie, według naszego projektu. Naturalne materiały wykorzystane podczas tworzenia, gwarantują, że każdy egzemplarz jest wyjątkowy. Hołdujemy oryginalności. Ale tylko tej, która jest przy tym praktyczna.

Designerski zegar z drewna i żywicy

BIŻUTERIA Z ŻYWICY I DREWNA

Szerokie możliwości zastosowania żywicy sprawiły, że zaczęto ją wykorzystywać do masowej produkcji biżuterii. Jednak taki sposób użycia wyklucza dbałość o detal i odbiera jej unikatowość. My wszystkie naszyjniki czy kolczyki wykonujemy ręcznie - osobiście szlifujemy, polerujemy

i dopracowujemy każdy z naszych produktów.  Szeroki wybór materiałów, których używamy oraz czuwanie nad poszczególnymi etapami produkcji sprawia, że wszystkie elementy naszej biżuterii są jedyne w swoim rodzaju
i posiadają swój własny charakter.  Całość wykańczamy srebrem wysokiej próby oraz zabezpieczamy olejem najwyższej jakości.

Wisiorek z błękitnej żywicy

Żywica to materiał stwarzający niemal nieograniczone możliwości, limitowane jedynie wyobraźnią i kreatywnością tego, kto z nią pracuje.

Każda rzecz stworzona przez RESIN LAB jest efektem pracy naszych rąk

i została wykonana według autorskiego projektu.

RESIN LAB. Biżuteria z drewna i żywicy Kraków
naszyjnik z żywicy, biżuteria z żywicy, resin lab, resinlab, prezent, pomysł na prezent, rękodzieło, handmade, renowacja mebli,drewno z żywicą, design