POZNAJ NAS LEPIEJ

That's the resin why

Biżuteria z drewna Kraków

INFORMACJE

MENU

Czy biżuteria RESIN LAB

jest ciężka?

Jak i gdzie tworzone są produkty RESIN LAB?

 

Najważniejsze co trzeba wiedzieć na temat naszych produktów to fakt , że są wykonywane ręcznie w Polsce. Oraz, że w RESIN LAB ręcznie oznacza RĘCZNIE. Przy nadawaniu kształtów i wykończeniu nie wspomagamy się komputeryzacją, frezarkami CNC ani niczym, co pozwalałoby na powielanie schematów. Nie lubimy powielania schematów :) dlatego nasze produkty są całkowicie unikatowe. 

Wierzymy, że rzeczy wykonywane przez polskich rzemieślników nie odbiegają jakością i oryginalnością od zagranicznych projektów. Możemy je z dumą i bez kompleksów zaprezentować światu. 

Jak pakowana jest biżuteria RESIN LAB?

 

Nasza biżuteria jest zapakowana w eleganckie pudełka z logo RESIN LAB, wyścielone gąbką pokrytą welurem. Do każdej wysyłki dołączamy firmową ściereczkę ułatwiającą pielęgnację. 

Produkty wysyłamy, zapakowane z największą starannością, w kartonowym pudełku. Dodatkowo wykładamy je folią bąbelkową, dla jak najlepszej ochrony przesyłki.

 

Gdzie kupić produkty RESIN LAB?

 

Wszystkie produkty RESIN LAB są dostępne w naszym SKLEPIE INTERNETOWYM. 

 

 

Czy wyroby RESIN LAB są przyjazne dla alergików?

 

Tak. Półprodukty, które stosujemy do wykończenia biżuterii są wykonane ze srebra najwyższej próby używanej w jubilerstwie – 925.

 

Do zabezpieczenia używamy najwyższej jakości  oleju do pielęgnacji drewna, spełniającego surowe normy (wykorzystywany przy produkcji zabawek i dopuszczany do kontaktu z żywnością).

 

Sama żywica epoksydowa również nie wykazuje właściwości alergizujących.

Jak pielęgnować produkty RESIN LAB?

 

Każda sztuka RESINOWEJ biżuterii, meble i akcesoria są przez nas obrabiane oraz zabezpieczane w taki sposób aby spełnić Państwa oczekiwania. Do pielęgnacji drewna używamy najwyższej jakości oleju OSMO.

 

Żywica to twardy i trwały materiał, jednak żeby na długo zapewnić jej piękny wygląd, potrzebuje odrobiny czułości oraz odpowiedniej pielęgnacji.

Do czyszczenia używamy miękkiej ściereczki  (najlepiej chłonnej mikrofibry), a w razie konieczności wody z naturalnym mydłem. Po czyszczeniu wycieramy do sucha.

Unikamy kontaktu z chemikaliami (domowymi środkami czystości, zmywaczem do paznokci itp.), nie narażamy biżuterii na długotrwały kontakt z wysokimi temperaturami oraz  powierzchniami wysokościernymi.

 

Dobrą praktyką jest olejowanie drewna co pół roku. Wystarczy do tego celu użyć np. oliwy z oliwek.

 

Każdą sztukę biżuterii przechowujemy osobno, najlepiej oczywiście w naszym Resinowym pudełku.

Czy biżuteria RESIN LAB jest ciężka?

 

Waga zależy oczywiście od wielkości biżuterii i gęstości użytego do jej zrobienia drewna. Natomiast żywica sama w sobie jest materiałem raczej lekkim. Waga małych i średnich wisiorków oscyluje między 5 a 10 gramami, a waga największych dochodzi do 15 gram.

Przed zakupem możecie oczywiście zapytać nas o szczegółowe dane na temat każdego produktu.

Czy biżuteria RESIN LAB

jest ciężka?

Gdzie kupić produkty

RESIN LAB?

Czy wyroby RESIN LAB są przyjazne dla alergików?

Jak pakowana jest biżuteria

RESIN LAB?

Jak pielęgnować produkty

RESIN LAB?

Jak i gdzie tworzone są produkty

RESIN LAB?

Jak pakowana jest biżuteria

RESIN LAB?

Jak i gdzie tworzone są produkty

RESIN LAB?

Gdzie kupić produkty

RESIN LAB?

Jak pielęgnować produkty

RESIN LAB?

Czy wyroby RESIN LAB są przyjazne dla alergików?

RESIN LAB. Biżuteria z drewna i żywicy Kraków